Brýlová skla – Optika Kateřina Veselá, Trutnov

 Vhodné brýle vám mohou i zachránit život. Mezi ohroženou skupinu patří zejména řidiči automobilů a jiných vozidel, kterým reálně hrozí nehody každý den. Jedním z důvodů může být oslnění řidiče, odlesky vozovky a jiné, kdy řidič nemůže adekvátně reagovat na okolní situaci. Snížit toto riziko můžete s polarizačními čočkami drivewear, které reagují na měnící se světlo i za čelním sklem a chrání tak řidiče před oslněním.

Doba, kdy člověk vystačil s jedním párem dioptrických a jedním párem slunečních brýlí, je již minulostí. Nové brýle s čočkami drivewear pořídíte v naší optice Kateřina Veselá v Trutnově.

Zhotovujeme dioptrické brýle se všemi typy skel

  • zabarvovací
  • stálobarevné
  • polarizační
  • drivewear – s postupným zabarvováním

Polarizace

Polarizační čočky zdokonalují nejdůležitější funkci brýlí — zlepšují ostrost vidění. Aplikací revoluční technologie získají čočky schopnost odfiltrovat všechny rušivé odlesky od horizontálních ploch v pozorovaném prostoru. Díky této vlastnosti vnímá uživatel mnohem ostřejší a kontrastnější obraz.

Drivewear

Čočky drivewear jsou fototropní polarizační čočky určené pro řidiče. Reagují na měnící se světelné podmínky nejen venku, ale i za čelním sklem automobilu. Díky vysoce účinnému polarizačnímu filtru chrání zrak proti nebezpečnému oslnění. Nová struktura fotosenzitivních molekul reagujících nejen na UV záření, ale i na denní světlo zajišťuje uživateli kvalitní vidění za každého počasí.

Skip to content